O nás

Jmenujeme Antonín a Dana a milujeme Provence!

v Provence jsme měli, před 9 lety, první společnou dovolenou a během těch let cestování po krásné francouzské Provence jsme ochutnali spoustu dobrých vín, dobrot a poznali kulinářské kouzlo tohoto kraje, který snad musí okouzlit každého a nás taky okouzlil! V roce 2020 jsme dospěli k rozhodnutí, že chceme pár těchto skvělých chutí představit a dovážet domů do České republiky, tak aby si každý mohl připomenout svou dovolenou v Provence a nebo se teprve na ni připravit.

Všechno co vám nabízíme, jsme pečlivě vybírali a ochutnávali, tak abychom  vám mohli nabídnout jen to nejlepší z daných oblastí a jejich mikroregionů.

Všichni naši producenti mají velmi kladný vztah k přírodě, vše se vyrábí s láskou a péčí, což je velmi znát na kvalitě všech produktů. I když ono jsou to spíš dobroty, než výrobky a produkty :). Se všemi producenty máme osobní a přátelské vztahy, díky tomu vám můžeme tyto výtečné zástupce sladké Francie nabízet za příjemné ceny, tak abyste si mohli pochutnat a užít si za příjemné ceny.

Postupně budeme přibírat nové producenty a nové apelace, takže se máte na co těšit.

Doručujeme pomocí PPL po celé České Republice, po Praze a okolí rozvážíme každý den zdarma po 17:00, zboží si navíc můžete osobně vyzvednout po předchozí domluvě na adrese Sokolovská 46, Praha - pozor nejde o prodejnu, jsme pouze-eshop.

Věříme, že Vám u nás bude chutnat a těšíme se na Vás!

Antonín a Dana